Kalendarium
Kalendarium
Klicka på titel för information och på tid för att boka/köpa biljetter
i dag
Fyrisbiografen
15:00 Hilma (Salong 1)
15:15 Call Jane (Salong 2)
17:30 Boy from Heaven (Salong 1)
17:45 Skolan vid världens ände (Salong 2)
20:00 Triangle of Sadness (Salong 1)
20:15 Emily (Salong 2)
i morgon
Fyrisbiografen
15:00 Skolan vid världens ände (Salong 1)
15:15 Beautiful Beings (Salong 2)
17:30 Call Jane (Salong 1)
17:45 Mor och son (Salong 2)
20:00 Neil Young: Harvest Time (Salong 1)
20:15 Boy from Heaven (Salong 2)
Fler dagar...
Veckans program
Visas nu
klassiker21ny
dokum 2020
Barnbio
filmfrände
Podd
Ny finsk film
Stickbio
Kalendarium
Kalendarium
Klicka på titel för information och på tid för att boka/köpa biljetter
i dag
Fyrisbiografen
15:00 Hilma (Salong 1)
15:15 Call Jane (Salong 2)
17:30 Boy from Heaven (Salong 1)
17:45 Skolan vid världens ände (Salong 2)
20:00 Triangle of Sadness (Salong 1)
20:15 Emily (Salong 2)
i morgon
Fyrisbiografen
15:00 Skolan vid världens ände (Salong 1)
15:15 Beautiful Beings (Salong 2)
17:30 Call Jane (Salong 1)
17:45 Mor och son (Salong 2)
20:00 Neil Young: Harvest Time (Salong 1)
20:15 Boy from Heaven (Salong 2)
Fler dagar...
Prenumerera på Fyrisbiografens nyhetsbrev
Nyheter
Boyfromheaven
neilyoung
calljane
emily
morochson
beautifulbeings
skolanvidvärldensände
allofourheartbeats
hilma
rose
mayanilolaura
triangle of sadness
mollyochjulmonstret
Lassemaja
Titina
kommande filmer

i dag
15:00 Hilma (Salong 1)
15:15 Call Jane (Salong 2)
17:30 Boy from Heaven (Salong 1)
17:45 Skolan vid världens ände (Salong 2)
20:00 Triangle of Sadness (Salong 1)
20:15 Emily (Salong 2)
i morgon
15:00 Skolan vid världens ände (Salong 1)
15:15 Beautiful Beings (Salong 2)
17:30 Call Jane (Salong 1)
17:45 Mor och son (Salong 2)
20:00 Neil Young: Harvest Time (Salong 1)
20:15 Boy from Heaven (Salong 2)
fre 2 dec
17:30 Hilma (Salong 1)
17:45 Emily (Salong 2)
20:00 Boy from Heaven (Salong 1)
20:15 Call Jane (Salong 2)
lör 3 dec
13:30 Titina (Salong 1)
13:45 Molly och Julmonstret (Salong 2)
15:00 Rose Kort tid kvar (Salong 2)
15:30 Skolan vid världens ände (Salong 1)
17:30 Mor och son (Salong 2)
17:45 Boy from Heaven (Salong 1)
19:45 Emily (Salong 2)
20:15 Triangle of Sadness (Salong 1)
sön 4 dec
13:30 LasseMajas Detektivbyrå: Skorpionens gåta Kort tid kvar (Salong 1)
13:45 Molly och Julmonstret (Salong 2)
15:00 Call Jane (Salong 2)
15:15 Hilma (Salong 1)
17:30 Beautiful Beings (Salong 2)
17:45 Skolan vid världens ände (Salong 1)
20:00 Mor och son (Salong 2)
20:00 Neil Young: Harvest Time Näst sista visningen (Salong 1)
mån 5 dec
17:30 Emily (Salong 1)
17:30 Rose Kort tid kvar (Salong 2)
19:45 Mor och son (Salong 2)
20:00 Triangle of Sadness (Salong 1)
tis 6 dec
15:00 Hilma (Salong 1)
15:15 Mor och son (Salong 2)
17:30 Emily Stickbio (Salong 2)
17:45 Skolan vid världens ände (Salong 1)
20:00 Beautiful Beings (Salong 2)
20:00 Boy from Heaven (Salong 1)
ons 7 dec
15:00 Skolan vid världens ände (Salong 1)
15:15 Emily (Salong 2)
17:30 Boy from Heaven (Salong 1)
17:45 Hilma (Salong 2)
20:00 Neil Young: Harvest Time Sista visningen (Salong 1)
20:15 Call Jane (Salong 2)
tors 8 dec
15:00 Rose Kort tid kvar (Salong 2)
15:15 Boy from Heaven (Salong 1)
17:45 Mor och son (Salong 2)
18:00 En underbar finsk jävla jul Ny finsk film (Salong 1)
20:00 Beautiful Beings (Salong 2)
20:00 Triangle of Sadness (Salong 1)
Fyrisbiografen  |  S:t Olofsgatan 10  |  070 - 573 07 74

Fyrisbiografen stöds av
⬆︎